Podziękowanie Teatru po Latach

Podziękowanie
Teatr po Latach serdecznie dziękuje Pani Zofii Popczyńskiej- Konon za nieodpłatne przekazanie kostiumu do  wystawianych przez grupę spektakli teatralnych.

XIII Powiatowy Dzień Seniora w Więckowicach
Na zaproszenie organizatorów Teatr po Latach wziął udział w XIII Powiatowym Dniu Seniora organizowanym w DPS Więckowice. Wystawił tam jeden ze swoich spektakli. W ramach tego święta odbył się konkurs na najpiękniejszy wianek świętojański. Do konkursu zgłoszono 21 wianków. Wianek zaprezentowany przez świątnicką grupę otrzymał jedną z trzech pierwszych nagród.Był uwity przez p. Bożenę Maciaszek z Wrząsowic,  ze świeżych kwiatów, ziół i traw, ogrodowych i dzikich, dostarczonych przez panie występujące w teatrze.
Fot . Wojciech Knaś (prześle zdjęcie)

Zaproszenie
Teatr po Latach zaprasza do udziału w Święcie Stroju Ludowego organizowanym przez Towarzystwo Przyjaciół Kultury Ludowej w Krakowie w dniu 22 czerwca. Korowód zespołów, kapel, grup obrzędowych, stowarzyszeń z całej Polski wyruszy w tym dniu spod Barbakanu do Rynku Głównego o godz. 11:15. Tam, po złożeniu kwiatów na płycie Tadeusza Kościuszki, świątnicki teatr przedstawi fragm. "Wesela" i liryki Stanisława Wyspiańskiego pod płytą pamiątkową z jego popiersiem na ścianie Kamienicy Szarej przy Placu Mariackim. W tym roku przypada 110 rocznica śmierci Wybitnego Artysty.