Gminny Turniej Szachowy 2018

Serdecznie zapraszamy do udziału w Gminnym Turnieju Szachowym, który odbędzie się 19 maja 2018 roku! Zapisy do 27 kwietnia pod numerem telefonu lub na adres mailowy Centrum Kultury. Zawody rozgrywane w dwóch kategoriach wiekowych seniorzy i juniorzy. W mailach prosimy podać imię i nazwisko, miejscowość zamieszkania oraz kategorię wiekową i ew. dodatkowe uwagi,
Dodatkowe szczegóły wkrótce!

Witamy na nowej odsłonie naszej strony internetowej!

Z radością przedstawiamy nową wersję strony internetowej Centrum Kultury. Powstanie nowej strony połączone jest ze zmianą adresu na www.ckswiatniki.pl.

Na nowej stronie pojawią się wszystkie niezbędne informacje o działalności naszego Centrum. Mamy nadzieję, że strona wraz z profilem Facebook będą dla państwa pierwszym źródłem informacji o naszej bieżącej działalności, ale też o wszystkich zdarzeniach losowych, odwołanych zajęciach czy relacji z wydarzeń minionych.

Pozdrawiamy,
Centrum Kultury w Świątnikach Górnych